סימולטורי משחק לימי הולדת

סימולטורי משחק לימי הולדת

סימולטורי משחק

סימולטורים הם ללא ספק אחד הדברים המרתקים ביותר בתור אטרקציה לאירוע, בדרך כלל אנשים נתקלים בהם במקומות של משחקי מחשב, סוני PLAYSTATION ומקומות משחק אך הפעם הם יכולים להיות אצלכם באירוע.

באמצעות הסימולטורים תוכלו לדמות חווית משחק אמתית של ממש, בין אם מדובר בגלישה על סנו-בורד, רכיבה על אופנוע שטח או מרוץ מכוניות מאתגר והכל באמצעות סימולטורים שמגיעים ישר לאירוע שלכם.

סימולטורים קיימים בשוק

סימולטור מרוץ מכוניות – באמצעות סימולטור זה תוכלו לדמות חוויה של מרוץ מכוניות מאתגר והכל עם רטט, דוושת גז וברקס, בדיוק כמו מרוץ מכוניות אמתי, ללא ספק חוויה של ממש.

סימולטור של סנובורד – באמצעותו תוכלו לדמות גלישה בסנובורד, עליו תעלו עם שני הרגליים ותדמו גלישה אמתית בסנובורד, חלק מהסימולטורים אפילו כוללים רטט בכדי שתוכלו להרגיש את הגלישה בצורה האמתית והטובה ביותר.

סימולטור אופנוע שטח – באמצעותו תוכלו לדמות רכיבת שטח אמתית על אופנוע שטח, סימולטור זה הוא ללא ספק אחד הסימולטורים אשר נותנים לכם את ההרגשה של רכיבה אמתית בשטח ומתאים לכל גיל.

סימולטור אופנוע ים – חולמים על הים ואוהבים אקשן? באמצעות סימולטור זה תוכלו לדמות גלישה בים על אופנוע ים מדהים והכל בתוך סימולטור שנראה כמו אופנוע ים בעצמו, ללא ספק אטרקציה מדהימה לכם ולאורחים שלכם.

כמו כן קיימים עוד סימולטורים רבים וייחודים לכל חברה לאטרקציות לאירועים ותוכלו למצוא מגוון רחב אצל כל החברות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *